Pragniemy Państwu zaoferować pomiar czasu oraz kompleksową usługę przy organizacji i obsłudze zawodów sportowych równego rodzaju i formatu:

 • Wykonujemy pomiar czasu
 • Organizujemy i wspieramy organizację biegów masowych
  ( zarówno letnich jak i zimowych)
 • Organizujemy  i obsługujemy imprezy typu Olimpiady, Spartakiady ( w których organizowane jest wiele rodzajów ruchu: turnieje w grach zespołowych, biegi, turnieje tenisowe, szachowe, ect.
 • Obsługujemy zawody LA
 • Obsługujemy zawody w Narciarstwie Biegowych
  ( łącznie z zawodami najwyższego szczebla krajowego i FIS)
 • Obsługujemy i organizujemy zawody w Narciarstwie Alpejskim
 • Organizujemy i obsługujemy cykle imprez w ramach Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży  SZS
 • na życzenie klientów zapewniamy pełne wsparcie w postaci:

–  przygotowania nagród dla uczestników imprezy ( medale, puchary i dyplomy)
–  opracowania graficznego i przygotowania NUMERÓW STARTOWYCH z
   najnowocześniejszych materiałów papieropodobnych i wodoodpornych

–  obsługi medialnej – FOTO i VIDEO oraz wiele podobnych działań wspierających
   Waszą Imprezę.

        Firma PIF SPORT rozpoczęła swoją działalność na przełomie 1998/99 roku, wychodząc na przeciw potrzebom rynku sportowego i rekreacyjnego. Rosnące wymagania co do formy i sposobu obsługi zawodów sportowych skłoniła nas do podjęcia tej działalności. W dzisiejszych czasach konieczne jest szybkie i sprawne publikowanie wyników sportowych, precyzyjny pomiar czasu, miła szybka obsługa zawodów. Swoje doświadczenie zawodnicze i sportowe oraz zdobywane doświadczenie w pracy zawodowej  (organizatorzy sportu,  sędziowie PZN, PZLA ) pomogły nam podjąć to wyzwanie.
Podjęliśmy starania żeby opracować dobre i szybkie systemy obsługi zawodów, szczególnie w biegach narciarskich. Od początku włączyliśmy w obsługę zawodów sprzęt komputerowy, podjęliśmy się opracowywania programów do obliczeń czasu. Szukaliśmy rozwiązań i
sprzętu do profesjonalnego elektronicznego pomiaru czasu.

Ponad 20 lat jesteśmy na rynku imprez sportowych. Mieliśmy przyjemność obsługiwać blisko 1000 imprez w wielu dyscyplinach sportowych.
           Najbardziej bliskie są nam biegi narciarskie, biegi masowe, LA  oraz biegi przełajowe, crossy, zawody MTB czy imprezy rekreacyjno-sportowe i festyny. Organizujemy także imprezy okolicznościowe, resortowe dla firm, instytucji, turnieje piłkarskie, tenisowe i wiele innych.
           Mamy przyjemność współpracować z : Polskim Związkiem Narciarskim, Szkolnym Związkiem Sportowym, Akademickim Związkiem Sportowym, Polskim Związkiem Sportu Niepełnosprawnych ‘START”, Okręgowymi ZN i LA, Małopolskim ZSKF, PZPN oraz wieloma innymi klubami, stowarzyszeniami KF oraz samorządami.

W okresie wielu lat pracy i aktywności społecznej w dziedzinie Kultury Fizycznej i Sportu zostaliśmy nagradzani i wyróżniani wieloma nagrodami i odznaczeniami państwowymi, resortowymi i związkowymi.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?